Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Elsnera w Brzegu – Jubileusz 80 – lecia, 23.05.2026. WSPOMNIENIE UCZNIA JANA POGANY…

maj 31, 2026
PONIŻSZY WPIS WIDNIEJE NA PROFILU/ FB JANA POGANY (31.05.2026). AUTORZY KLUBU SĄ WZRUSZENI, BARDZO DZIĘKUJEMY! Osobiście i ja serdecznie pozdrawiam, życzę radości twórczej!
…………………………..
„Spotkania po latach mają w sobie niezwykłą magię, bo łączą przeszłość z teraźniejszością i pokazują, że prawdziwe więzi nie blakną z upływem czasu.
Pragnę z całego serca podziękować Poetom Klubu Literackiego z Panią Romaną Więczaszek na czele, za niezwykłą, piękną i poruszającą twórczość. Państwa tomiki wierszy stały się moimi nieodłącznymi towarzyszami podczas dalekich podróży koncertowych. Były ze mną w Omanie, przedwczoraj w Zurychu, a dzisiaj towarzyszą mi w Las Palmas.
Państwa poezja niesie w sobie ogromny ładunek emocjonalny i budzi wspomnienia o miejscach, w których się wychowałem. Dziękuję za te chwile wzruszenia, które pozwalają mi czuć bliskość domu, bez względu na to, jak daleko od niego się znajduję.
Na zdjęciu wraz ze mną poetka Pani Romana Więczaszek oraz absolwentki PSM w Brzegu Pani Marta Grzesiak-Topeczko i Pani Grażyna Rogala-Szczerek oraz zdjęcie z moją pierwszą Panią Profesor fortepianu, Panią Jadwiga Kita.